fbpx

Kontaktujte nás

EDHANCE

ICUK Space|Velká Hradební 2800
Ústí nad Labem 400 01

Edhance s. r. o.
IČ: 03521770
DIČ: CZ03521770

E-mail: info@edhance.cz

EDHANCE PLUS

Zámecké náměstí 511/10
Teplice 415 01

Edhance o. p. s.
IČO: 24826243

Kariéra v Edhance

I tady na nevlídném severu Čech se našla parta lidí, která má jasnou misi a odhodlání přinést změnu ve vzdělávání. Máme spoustu plánů a nápadů a pro jejich realizaci potřebujeme stejné nadšence, jako jsme my! Nemáme korporátní manýry, ale startupovou kulturu a smysl pro humor.

Nejsme jako ostatní firmy… Nefungujeme na píchačky, nemusíme každý den sedět v kanceláři a když máme den blbec, tak zůstaneme raději doma. Neřešíme dress code a pauzy na jídlo. Důležitá je spolehlivost, dobře odvedená práce, splněné úkoly a iniciativa.

Product owner

Znáš svět technologií jako své boty, vidíš budoucnost ve vzdělávání a dokážeš své nápady proměnit v realitu? Hledáme kapitána naší vlajkové lodě…

Konzultant(ka) pro vzdělávání

Tahle pozice je ideální pro komunikativní jedince, kteří mají rádi výzvy a nebojí se komunikovat i na dálku!

Grafik / Grafička

Říká se, že vzhled není tak důležitý… U nás, a speciálně u naší grafiky tohle rčení ale rozhodně neplatí. Pokud jsi perfekcionalista a máš ,,na grafiku oko”, mrkni na více informací.

Tvůrce výukových materiálů

Baví tě informatika, fyzika nebo chemie, vidíš budoucnost ve vzdělávání a dokážeš své nápady proměnit v realitu?

Administrativní podpora

K tomu, aby naše projekty šlapaly tak, jak mají, potřebujeme pečlivku, která pomůže se správným chodem a procesy ve firmě. Jestli jsou lejstra a tabulky Tvou srdcovou záležitostí, klikni pro více informací!

Lektor(ka)

Baví Tě předávat informace širšímu publiku a miluješ komunikaci “na živo”? Tak možná je lektorská pozice pro Tebe to pravé ořechové…